Blog > Komentarze do wpisu
Eminem i jego paczka!!

Eminem i jego paczka!!  

      Przeciętny raper nie mógłby gościć na stronach Rap Pages, VIBE, Spin, The Source, URB i Stress oraz wyruszyć na trasę koncertową po całym kraju na kilka miesięcy przed wydaniem w liczącej się na rynku wytwórni swojego debiutanckiego krążka. Jednak Eminem nie jest zwykłym raperem. On jest fenomenalny. Mający się wkrótce ukazać album Slim Shady LP, jego pierwszy wydany w Aftermath/Interscope Records, już teraz zyskał mu zagorzałych fanów wśród ważnych ludzi w podziemnych kręgach hip-hopu. Wypełniona oszałamiającymi słownymi eskapadami, które zakorzenione są w umyśle lekko skrzywionego przemocą i wulgarnego ale niesłychanie utalentowanego słów-mistrza, 14-kawałkowa kolekcja zawiera niektóre z najbardziej pamiętnych i szalonych utworów, jakie były kiedykolwiek nagrane. 

 
Kim Scott - ex żona

Eminem i Kim poznali się w liceum, i tam tez zaczęli się ze sobą spotykać. Już w grudniu 1996 roku na świat przyszła ich córka Hallie Jade Scott. A w lecie 1999 r. Marshall i Kim pobrali się. Lecz ich związek nie trwał długo. W 4 lipca 2000 r. Eminem zobaczył jak Kim całuje się z Juanem Guerra na parkingu, podszedł do niego i zaczął mu grozić bronią, później został zatrzymany przez policje i całą sprawę opisała prasa (więcej o tym przeczytasz w dziale 'sprawy sądowe'). Po tych wydarzeniach Kim próbowała popełnić samobójstwo, podcięła sobie żyły, ale w szpitalu lekarze ją uratowali. W marcu 2001r. doszło do rozwodu. Kim dostała 450 tys. na nowy dom i sąd przyznał jej opiekę nad Hallie. W 2001 roku Kim urodziła kolejne dziecko tym razem ojcem nie był Marshall. Początek roku 2003 obfitował w plotki jako by Em i Kim mieli się ponownie pobrać. Jak widać nie doszło do tego, jednak była w tym pewna nuta prawdy. Jednak poczynania i 'wybryki' Kim, spowodowały iż Eminem całkowicie zrezygnował z prób zejścia się z Kim, któe podejmował dla dobra ich córeczki - aby wychowywała się z obojgiem rodziców.
Hailie Jade - córka

Hallie urodziła się 25 grudnia 1996 r. Eminem podkreśla w każdym wywiadzie ze uwielbia swoją córkę, i nie są to puste słowa gdyż donoszenia prasowe zdają się potwierdzać te słowa. Marshall zapewnia iż nie chce aby jego córeczka wychowała się w tak ciężkich warunkach jak on i dołoży wszelkich starań aby niczego jej w życiu nie brakowało. Chciał się między innymi zejść ponownie z matką Hailie. Haile kolekcjonuje wszystkie nagrody które zdobył jej tata, gdyż jak twierdzi Eminem ją w przeciwieństwie do niego te nagrody naprawdę cieszą. Slim kilku krotne już wykorzystał głoś swojej córki w swoich kawałkach. Między innymi w "97' Bnnie & Clyde". Marshall stara się aby jego córeczka nie była 'atakowana' i fotografowana przez dziennikarzy.
Matka - Debbie Mathers

Debbie wyszła za mąż za Marshalla Mathersa II gdy miała 17 lat w tym samym roku urodziła Marshalla Mathersa III czyli Eminema. Debbie rozwiodła się z mężem rok po urodzeniu Marshalla. W roku 1986 urodziła kolejne dziecko (brata przyrodniego Eminam czyli Nathana) Ojcem jest Fred Samara Jr. Relacje pomiędzy Eminemam a jego matką nie układają się najlepiej. W 1999 r. matka pozwała do sądu swojego syna za obrażanie jej osoby w piosenkach. Żądała odszkodowania wynoszącego 10 milionów dolarów. Zabiera dość często głoś komentując poczynania swojego pierwszego syna.
Marshall II Mathers - ojciec

Po sukcesie jaki osiągnął Eminem jego ojciec próbował się z nim porozumieć, spotkać oraz odnowić stosunki na linii Syn - Ojciec. Z tego co mówi Marshall Mathers II wysyłał wiele razy listy do swojego syna ale wszystkie listy wracały do niego i postanowił żeby na łamach magazynu "News of the World" został wydrukowany list który jest adresowany do Eminema. Miało to dać większą szanse na to że Eminem go przeczyta. Jednak czy te próby skontaktowania się z synem są oznakami miłości ? czy po prostu ojciec chce położyć swoje łapy na kasie swojego syna ? niewiadomo ... pewnie się tego nigdy nie dowiemy, ale sami możecie sobie wyrobić zdanie na ten temat czytając list zamieszczony w "News of the World". Owy list możecie przeczytać tutaj.
Betty Kresin - babcia

Betty Kresin jest matką Debbie czyli babcią Eminema. Ma szustkę dzieci z trzema różnymi mężczyznami. Wujek Em'a Ronnie był jej synem. Stosunki panujące między Betty a Marshallem nie są najlepsze - "On jest na mnie zły i nie rozmawialiśmy ze sobą już od ponad roku. Bardzo go kocham, i chciała bym żeby on też czuł to uczucie do mnie. Odczuwam jego brak i mam nadzieje że Bóg wszystko ułoży tak żeby między nami się ułożyło". Poszło o to ze Em chciał wykorzystać na swoim albumie "The Marshall Mathers LP" płytę demo Roniego ale babcia kategorycznie zabroniła mu tego robić. Ma również obiekcje do tego iż Eminem w swojich tekstach poruszał tamat Roniego i jego śmierci - "Niezbyt spodobało mi się to że Marshall w swoich tekstach mówi że Ronnie zmarł. Eminem - Marshall mój wnuk i Ronnie mój syn bardzo byli zżyci ze sobą. Ale Marshalla nie było na jego pogrzebie i nawet nie rzucił żadnego kwiatka na jego grób. Nawet nigdy nie przeszkodził obok tego grobu. Został mi teraz tylko Marshall i łamie mi serce tym że trzyma się z dala od naszej rodziny, gdyby Ronnie mógł coś powiedzieć spoza grobu to by powiedział: "Marshall odnów stosunki z rodziną bo życie jest naprawdę krótki".
Ronald Dean Polkingham - wujek

Chociaż Ronnie był wujkiem Ema (starszym tylko o 2 miesiące) byli dla siebie jak bracia. Eminem bardzo kochał Ronniego. W 1991r. w wieku 19 lat Ronnie popełnił samobójstwo (najprawdopodobniej przyczyną samobójstwa była sprzeczka Ronniego z jego dziewczyną) Em długo nie mógł doje do siebie po tym zdarzeniu. To właśnie Ronnie wprowadził Ema w świat Hip-Hopu, odparowując mu na urodziny płytę Ice-T. Na pamiątek tak ważniej dla siebie osoby Marshall wyatutował sobie na lewym ramieniu tatuaż z motywem "Ronnie R.I.P." - zobaczyć go można w dziale 'tatuaże'.
Nathan - przyrodni brat

Nathan (przezwisko: nate / lil em) Urodził się w roku 1986 w związku Debbie Mathers i Freda Samara Jr. On i Eminem maja ze sobą bardzo dobre relacje, spędzają ze sobą bardzo dużo czasu. Nate odbierał za Eminema (który nie mógł pojawić się na tej ceremoni) nagrody: "Spring Blings 2001" i "Detroid Miusic Awords". Obecnie przybrał nick Litt Em i stara się o zdobycie kontraktu na nagranie płyty oraz zaimponować sławnemu bratu. Podobno ma bardzo dobry głos.
Todd Nelson - brat Debbie

Todd jest bratem Debbie i wujkiem Eminema. Rozwiódł się ze swoją byłą żoną Janice, po to by chwile później ożenić się ponownie z Katherine. Był skazany na osiem lat więzienia za zastrzelenie brata Janice, ale czynił to w obronie własnej. Marshall mieszkał z Toddem gdy był dzieckiem przez około 5 lat. Obecnie Eminem nie utrzymuje z nim żadnego kontaktu. Todd jest odpowiedzialny za zrobienie DVD o Slimie pt. "Behind The  Mask". Na widocznym zdjęciu Todd stoi przy domu w Worren w którym razem z małym Eminemem spędził parę lat, sam o tym mówi: "Po prostu nie mogę w to uwierzyć że teraz on jest sławny, przecież zmieniłem mu pieluchy jak był dzieciakiem".
Amanda - kuzynka Hailie

Amanda (Amy) jest córką bliźniaczej siostry byłej żony Eminema Kim. Jest młodsza od Hailie o tylko jeden rok. Parę lat mieszkała razem z Emem w jego domu. Krążą plotki że Eminem adoptował Amandę.Whitney Hartter


Kim zdradziła Eminema z innym mężczyzną - Ericiem Hartter'em (zobacz jego zdjęcie). Zdrada miała miejsce gdy Kim i Eminem byli jeszcze ze sobą, dopiero później wzięli rozwód. Ten "mały skok w bok" wykonany przez Kimberly zaowocował, tym że zaszła w cišżę i urodziła córkę o imieniu Whitney. Eminem z Ericiem walczyli o prawo do wychowywania dziecka. Eric mówił że Em jest bardzo zajęty i nie będzie miał czasu spotykać się z Whitney, ale jednak sprawa zakończyła się tym że dziewczynka została zaadaptowana przez Slima.

czwartek, 16 czerwca 2005, ziomek_00